+86 (0)731 8972 3336

EN

Produkte

HOME /Produkte /telur

  • http://www.santechchem.com/img/9999_99999_100_200_325mesh_tellurium_metal_powder.jpg
  • http://www.santechchem.com/upfile/2018/11/09/20181109145117_311.jpg

99.99% 99.999% 100 200 325rrjetë telur Metal Powder


Pastërtia Customized

99.9% - 99.999%

Mesh Size

-100, -200, -325, 500 rrjetë

në masë dhëmballë

127.60 g / mol

Pika e shkrirjes

450℃

Pikë vlimi

988℃

Electronegativity

2.01

Band Gap

0.35 eV

Nxehtësia specifike

0.0481 Cal / g / K @ 25°C

Përçueshmëri termike

2.35 W / m / K

Technologies

bluarje fluid energji

Minimale Rendit Sasia

100Grams

detajet Paketimi

mostër: 1KG per qese, standard: 25KG per daulle veshur me qese të trashë plastike.

Koha e dërgimit

1-3 ditë për qëllim sasi të vogla, 7-10 ditë për sasi të madhe se 500 kg

Kushtet e pagesës

T / T, L / C, PayPal, West Union

Furnizimi Aftësia

5MT në muaj

  • hyrje produkt
  • hetim Tani

Detail shpejtë:
1.Telur pluhur Metal, pluhur telur, pastërti të lartë telur pluhur, pluhur te, pluhur sferike telur
2.Kryesisht aplikohet në shesh filxhan termike Analiza dhe veshja hedh
3.99.9%, 99.99%, 99.999%, -100, -200, -325 rrjetë

Përshkrim
rëndë gjobë, masa e grimcës pluhur tellurium është homogjene, i cili ka avantazhet e rrjedhshmëri të mirë. Ajo është përdorur gjerësisht për katror filxhan analize termale, veshja hedhjes, frigoriferike element, Materialet infra të kuqe detektor, material qelizë diellore, etj. përpunimit të pa ndotje, pluhurat janë të lehtë për të shpërndarë.
Çertifikata e Analizës është në dispozicion për çdo grumbull, lëndëve të para pastërti të lartë janë të qëndrueshme me përmbajtje të ulët papastërti dhe përmbajtje të ulët të oksigjenit.


Aplikimet
1. Square filxhan Analiza termike
2. hedhjes veshja
3. Materialet qelizë diellore
4. frigoriferike element
5. Materialet infra të kuqe detektor

specifikimet

element

standard

element

standard

cu

      <0.001

si

<0.001

mg

      <0.001

Al

<0.001

bi

      <0.001

se

<0.002

fe

      <0.001

Pb

<0.002

si

      <0.0005

na

<0.003

S

      <0.001

 

 avantazh konkurrues
1. rëndë gjobë, masa e grimcës pluhur është homogjene, i cili ka avantazhet e rrjedhshmëri të mirë.
2. Ajo është përdorur gjerësisht për katror filxhan analize termale, veshja hedhjes, frigoriferike element, Materialet infra të kuqe detektor, material qelizë diellore, etj.
3. Me përmbajtje të ulët të oksigjenit(<10ppm), pa rrezik kur duke përdorur për shkak të cilësisë së tij të qëndrueshme.