+86 (0)731 8972 3336

EN

Produkte

HOME /Produkte /galium

  • http://www.santechchem.com/img/999_9999_ga2o3_gallium_trioxide_powder.jpg
  • http://www.santechchem.com/upfile/2018/11/09/20181109095520_123.jpg

99.9% 99.99% Ga2O3 galium Trioxide Powder


pastërti

99.99%, 99.999%

Struktura Crystal

α type, β lloj

Particle Size

D50 1-4um

densitet

Alpha 6.44 g / cm3, Beta 5.88 g / cm3

Pika e shkrirjes

Alpha 1900 °C, 2170 K, 3450 °F,

Beta 1725 °C

Minimale Rendit Sasia

0.1KG

detajet Paketimi

mostër: 0.1kg në qese, standard: 8 shishe mbështjella në kuti poli-shkumë

Koha e dërgimit

1-3 ditë për qëllim mostër, 5-7 ditë për sasi më të madhe

Kushtet e pagesës

T / T, L / C, PayPal, West Union

Furnizimi Aftësia

800KG në muaj

  • hyrje produkt
  • hetim Tani

Detail shpejtë
1.galium Trioxide, galium oksid, Bi2O3, galium (III) oksid, Alpha galium oksid, Beta galium Trioxide, Nano galium oksid, Pastërti të lartë galium Trioxide.
2.Kryesisht aplikuar fosforit në dukshme / ultravjollcë LED
3.99.99%, 99.999%, D50 3-5um, 1-4um

Përshkrim
Galium oksid eshte pa ere pluhur fine bardhë, patretshëm në ujë. Është një komponim inorganike me formulën Ga2O3. Struktura e saj më të qëndrueshme është β-kristal type. oksid galium është një premtuese gjysmëpërçues ultra-gjerë bandgap për aplikimet elektronike e energjisë për shkak të forcës së tij në terren shquar avari.

Aplikimet
1. pluhur fluoreshent në dukshme / ultravjollcë LED
2. gjysmëpërçues pushtet, detektor ultravjollcë, Gadolinium galium Garnet dhe disa materiale të synuara

specifikimet

Minimale Rendit Sasia

0.1KG

detajet Paketimi

mostër: 0.1kg në qese, standard: 8 shishe mbështjella në kuti poli-shkumë

Koha e dërgimit

1-3 ditë për qëllim mostër, 5-7 ditë për sasi më të madhe

Kushtet e pagesës

T / T, L / C, PayPal, West Union

Furnizimi Aftësia

800KG në muaj

avantazh konkurrues
1. kontrolli i cilësisë të ngurtë: inspektimit të papërpunuara materiale, prodhojnë kontrolli Procedura dhe inspektimit para-dorëzimit
2. metaleve të rënda ulët: Përmbajtja e Na, mg, Al, si, S, Cl, Ca, TI, V, Cr
3. paketimin madhësi të vogël: 0.1kg ose 1kg per shishe brenda nje qeske me flete metali vakuum
4. ofrimit të shpejtë: 1-2 ditë pas PO konfirmuar për mostër
5. transport mallrave të rrezikshme: dërgesa duhet të jetë emri origjinal dhe vlera e plotë e mënyrë jo-mostër
6. Garanci Quality: Nëse ndonjë problem të cilësisë, zëvendësimi i lirë do të miratohet