+86 (0)731 8972 3336

EN

Produkte

HOME /Produkte /germanium

  • http://www.santechchem.com/img/99999_customized_germanium_piece-65.jpg
  • http://www.santechchem.com/upfile/2018/11/30/20181130104656_663.jpg

99.999% Copë Customized Germanium


pastërti

99.999%

madhësi

diametër 1-40 mm përshtatur

densitet

5.35

Pika e shkrirjes

947

Electronegativity

1 Ω·m (në 20 °C)

termik zgjerim

6.0 µm /(m·K)

termik përçueshmëri

60.2 W /(m·K)

Minimale Rendit Sasia

10 copë

detajet Paketimi

10 copë në kuti, kuti kartoni jashtë

Koha e dërgimit

1-3 ditë për qëllim sasi të vogla, 5-7 ditë për sasi të mëdha

Kushtet e pagesës

T / T, L / C, PayPal, West Union

Furnizimi Aftësia

100KG në muaj

  • hyrje produkt
  • hetim Tani

Detail shpejtë:
1.germanium meshë, copë germanium, pastërti të lartë Germanium dritare
2.Kryesisht aplikuar për të avullimit, elektronike dhe aplikimet diellore elektrike.
3.99.999%, 1-40mm

Përshkrim
copë germanium është bërë e lartë të pastërtisë zonës rafinuar germanium shufër në vakum dhe punëtori të pastër, me pastërti 99.999 dhe madhësia 1-40mm, shumë të customization është pranuar.

Aplikimet
1. 35% për fibra-optikë, 30% optikë infra të kuqe
2. 15% polimerizim katalizatorët, dhe 15% elektronike dhe aplikimet diellore elektrike.
3. Mbetja 5% hyri në përdorime të tilla si phosphors, metalurgji, dhe kimioterapia.

specifikimet

Gradë

i huaj çështje(ppm, wt)

 

mg

Al

si

Cr

fe

Co

ni

cu

Zn

si

Pb

Ge 5N

0.5

0.5

44

0.9

11

0.5

0.8

1.1

3.2

1

0.5

0.5


avantazh konkurrues
1. Të rreptë të lëndëve të kontrollit të materialeve: lëndëve të para janë mbledhur nga hirit të thëngjillit jo-riciklueshme
2. përmbajtje të ulët të metaleve të rënda: Përmbajtja e Mg, Al, Pb, si, ni, Hg më pak se 1PPM
3. paketimin Customized:mbushur me qese plastike vakum
4. Garanci Quality: Nëse ndonjë problem të cilësisë, zëvendësimi i lirë do të miratohet