+86 (0)731 8972 3336

EN

Produkte

HOME /Produkte /bismut

  • http://www.santechchem.com/img/9999_high_purity_bismuth_needle.jpg
  • http://www.santechchem.com/upfile/2018/11/09/20181109093341_781.jpg

99.99% Lartë Pastërtia bismut Needle


pastërti

99.99%

madhësi

2-6cm

Nxehtësia e shkrirjes

11.30 kJ / mol

Struktura Crystal

rhombohedral

zgjerimi Vlerësoni

3.3%

Minimale Rendit Sasia

1KG

detajet Paketimi

mostër: 1kg në qese, standard: 25kg per daulles veshur me qese plastike e trashë.

Koha e dërgimit

1-3ditë për qëllim mostër, 7-10ditë për sasi të madhe se mënyrë 1MT.

Kushtet e pagesës

Kushtet e pagesës

Furnizimi Aftësia

5MT në muaj

  • hyrje produkt
  • hetim Tani

Detail shpejtë
1.gjilpërat metali bismut, bismut bar, copë bismut
2.Kryesisht aplikuar në elektronikë si një komponent i ulët-shkrirjes ushtarë pikë, si një zëvendësim për ushtarë tradicionale kallaj-plumbi.
3.99.99%, 99.999%

Përshkrim
Santech prodhon gjilpërë uniformuar dhe bismut me pastërtinë e 99.99% dhe 99.999%, ngjyrë gri dhe me shkëlqim me kontroll të rreptë të cilësisë.


Aplikimet
1.lidhjet e metaleve me metale të tjera të tilla si hekuri, për të krijuar lidhjeve për të shkuar në sistemet automatike spërkatës për zjarret. Ajo është përdorur edhe për të bërë bronzi bismut e cila është përdorur në epokën e bronzit.
2.Replace epërsinë për t'u përdorur si ëmbëlsirë peshkimit, shtëna, plumba.
3.Elektronike si një komponent i ulët-shkrirjes ushtarë pikë, si një zëvendësim për ushtarë tradicionale kallaj-plumbi.
4.Shtuar në të ulët pikë e shkrirjes aliazh, e cila mund të përdoret për të bërë sprinklers automatike, siguresat elektrike, dhe pajisjet e sigurisë në zbulimit të zjarrit dhe sistemet e shuarje
5.alumin-silikon të hedhura në mënyrë që të përsosin morfologji silikon.

specifikimet

element

standard

element

standard

Zn

0.0005

cu

0.0010

fe

0.0010

si

0.0003

Sb

0.0005

Pb

0.0010

Te

0.0003

Ag

0.0040

Cl

0.0015

 

 


avantazh konkurrues

1.Ne mund të furnizimit me bismut Gjilpërë me sasi të vogla dhe të mëdha.
2.inspektimit të rreptë në hyrje për të siguruar çdo grumbull i gjilpërës bismut mund të përmbushin standardet.
3.ofrimit të shpejtë, 3-5 ditë në të gjithë botën.
4.Ngjyra të lehta për sipërfaqen e gjilpërës pastër bismut.
5.paketim të sigurt dhe të vulosura.