+86 (0)731 8972 3336

EN

Produkte

HOME /Produkte /germanium

  • http://www.santechchem.com/img/99999_100mesh_325mesh_germanium_powder.jpg
  • http://www.santechchem.com/upfile/2018/11/09/20181109130240_160.jpg

99.999% 100rrjetë 325mesh Germanium Powder


pastërti

99.999%

madhësi

100mesh, 200mesh, 325rrjetë, <1um

densitet

5.35

Pika e shkrirjes

947 °C

Electronegativity

1 Ω·m (në 20 °C)

termik zgjerim

6.0 µm /(m·K)

termik përçueshmëri

60.2 W /(m·K)

Minimale Rendit Sasia

0.1KG

detajet Paketimi

0.1kg per qese vakum, kuti kartoni jashtë

Koha e dërgimit

1-3 ditë për qëllim sasi të vogla, 5-7 ditë për sasi të mëdha

Kushtet e pagesës

T / T, L / C, PayPal, West Union

Furnizimi Aftësia

100KG në muaj

  • hyrje produkt
  • hetim Tani

Detail shpejtë:
4.pluhur germanium metalike, germanium 325mesh, nano pluhur germanium, germanium nanopowder, nano Germanium
5.Kryesisht aplikuar për të avullimit, elektronike dhe aplikimit diellore elektrike.
6.99.999%, më pak se 1 mikron, 100mesh, 200mesh, -325rrjetë

Përshkrim
pluhur germanium është bërë e zonës origjinale rafinuar pastërti të lartë germanium metali, prodhuar në vakum të pastër dhe mjedis të mban pastërti të 99.999 dhe madhësi prej 100mesh në më pak se 1 meter micor.

Aplikimet
1. 35% për fibra-optikë, 30% optikë infra të kuqe
2. 15% polimerizim katalizatorët, dhe 15% elektronike dhe aplikimet diellore elektrike.
3. Mbetja 5% hyri në përdorime të tilla si phosphors, metalurgji, dhe kimioterapia.

specifikimet

element

standard

element

standard

si

0.1

Pb

0.1

Al

0.1

cu

0.2

Co

0.2

Çështjet e huaja totale

≤ 10 ppm

ni

0.2

pastërti

99.999%


avantazh konkurrues
1. Të rreptë të lëndëve të kontrollit të materialeve: lëndëve të para janë mbledhur nga hirit të thëngjillit jo-riciklueshme
2. përmbajtje të ulët të metaleve të rënda: Përmbajtja e Mg, Al, Pb, si, ni, Hg më pak se 1PPM
3. paketimin Customized:mbushur me qese plastike vakum
4. Garanci Quality: Nëse ndonjë problem të cilësisë, zëvendësimi i lirë do të miratohet