+86 (0)731 8972 3336

EN

Produkte

HOME /Produkte /indium

  • http://www.santechchem.com/img/9999_5n_in2o3_indium_trioxide.jpg

99.99% 5N In2O3 indium Trioxide


pastërti

99.99%, 99.999%

Merk

14,4952

Particle Size

4-5um, 20-70nm, 500nm

densitet

7.18 g / cm3 në 25°C

Pika e shkrirjes

1,910°C

presioni i avullit

<0.01 mm Hg ( 25°C)

Minimale Rendit Sasia

0.1KG

detajet Paketimi

mostër: 0.1kg në qese, standard: 20 kgs mbështjella në kuti poli-shkumë

Koha e dërgimit

1-3 ditë për qëllim mostër, 5-7 ditë për sasi më të madhe

Kushtet e pagesës

T / T, L / C, PayPal, West Union

Furnizimi Aftësia

400KG në muaj

  • hyrje produkt
  • hetim Tani

Detail shpejtë
1.oksid indium, pluhur indium oksid, In2O3, indium (III) oksid, pluhur In2O3, Pastërti të lartë indium trioxide.
2.Kryesisht aplikuar pluhur indium tin oksid dhe synimeve ITO.
3.99.99%, 99.999%, 4-5um, 20-70nm, 500nm

Përshkrim
pastërti të lartë 99.99% me transmetimit të lartë, Përmbajtja e ulët papastërti dhe resistivity, oksid indium është materal e parë e më të përdorur gjerësisht për oksidet indium kallaj.

Aplikimet
përdoret gjeresisht për oksidet indium kallaj, pluhur ITO dhe objektiv.


specifikimet

element

standard

element

standard

cu

≤0.0005

CD

≤0.0005

Sn

≤0.0005

Al

≤0.0005

tl

≤0.0005

Zn

≤0.0005

fe

≤0.0005

Pb

≤0.0005

si

≤0.0005

 

 avantazh konkurrues
1. kontroll të rreptë të cilësisë: inspektimit materiale të papërpunuara, kontrollin e procesit të prodhimit dhe të inspektimit para-dorëzimit
2. metaleve të rënda ulët: Përmbajtja e Cu, fe, Pb, CD, Më pak se 5ppm
3. ofrimit të shpejtë: 2-4 ditë pas PO konfirmuar për mostër
4. garantuar cilësinë: Nëse ndonjë problem të cilësisë, zëvendësimi i lirë do të miratohet
5. Mbeshtetje teknike: 24 orë mbështetje teknike me e-mail ose thirrje