+86 (0)731 8972 3336

EN

Produkte

HOME /Produkte /indium

  • http://www.santechchem.com/img/9999_up_indium_wire.jpg
  • http://www.santechchem.com/upfile/2019/01/08/20190108103426_612.jpg

99.99% up rregulloje indium Wire


pastërti

99.99% 99.995% lart

rregulloje pastërti të lartë 99.9999%

madhësi

Customize madhësia indium

densitet

 9.75g / cm3

Rendit Minimum sasi

1KG

paketim 

detalet

Paketuar në qese plastike vakum

Aplikacion

 

Industria elektronike dhe më shumë

  • hyrje produkt
  • hetim Tani

karakteristikë 

1. pastërtia tipike 99.995% lart, rregulloje pastërti të lartë 99.9999%
2. Gamë të gjerë të përdorimit të tilla si lidhjet, lidhës të veçantë, shtresë, elektronike dhe indium pastërti të lartë, etj.
3. Dendësia e rëndë 9.75g / cm3.
4. Përshtatur indium madhësi pluhur 80mesh, 100mesh, 200mesh, 325mesh, 500rrjetë.
5. pastërti të lartë virgjër metalike indium 99.995% lart.
6.Gamë të gjerë të aplikimit si elektrodë transparente(film ITO) ,lidhës në industrinë elektronike, ulët 
aliazh shkrirja, duke pasur për motor të lartë të performancës , dhe vula në temperaturë të ulët,etj.