+86 (0)731 8972 3336

EN

RRETH NESH

HOME /RRETH NESH

Profili i kompanisë

Changsha Santech Materials Co., Ltd. është një ndërmarrje private që integron kërkimin shkencor, përpunimit të materialeve dhe riciklimin e telur, Bismut dhe indium. Ne kemi zhvilluar me sukses të hight pastërti telur dioksid 99.999%, P-type Bismut oksid,e ulët e shkrirjes aliazh pika si dhe të ulët-oksigjen metalike nanopowder. Ne kemi për qëllim që të jetë një nga furnizuesit kryesorë premium i specialiteti pastrohet metaleve dhe materialeve të përparuara në botë.

Pas viteve të përpjekjeve të, ne kemi një sistem gjithëpërfshirës të menaxhimit të cilësisë dhe rrjedhën e prodhimit me përparësitë e mëposhtme

Changsha Santech ka zhvilluar shtënë sperical kadmiumit, oksigjen pa goditja selen dhe theksi vazhdueshme në R&D sigurohet përpjekjet tona të pafundme për përsosmëri e cilësisë dhe zhvillimin e vazhdueshëm të materialeve të reja Ne sinqerisht shpresojmë që të punojnë me partnerë të besueshëm në afat të gjatë bashkëpunimi reciprokisht e dobishme.

 

     公司