+86 (0)731 8972 3336

EN

Produkte

HOME /Produkte /indium

  • http://www.santechchem.com/img/blue_and_yellow_type_nano_indium_tin_oxide_ito_powder.jpg
  • http://www.santechchem.com/upfile/2018/11/09/20181109141330_144.jpg

Blu dhe të verdhë Lloji Nano indium Tin oksid (ITO Powder)


pastërti

99.99%

madhësisë së grimcave

20-70nm

Perberja tipik

In2O3 / SnO2 = 90/10 wt%, 95/05 wt%

Dendësia e vërtetë

7.12~ 7.16g / cm3 në 293 K

Pika e shkrirjes

1800-2200 K (1500-1900 °C)

resistivity

10- 3~10- 4 Ω•cm (150KHz ~ 1GHz)

Sipërfaqja

6-40m2/G

transmetimi

≥85% në 150KHz ~ 1GHz

papastërti Content

<100 ppm

Minimale Rendit Sasia

0.1KG

detajet Paketimi

mostër: 0.1kg në qese, standard: 25 kgs mbështjella në qese plastike

Koha e dërgimit

1-3 ditë për qëllim mostër, 5-7 ditë për sasi më të madhe

Kushtet e pagesës

T / T, L / C, PayPal, West Union

Furnizimi Aftësia

200KG në muaj

*Materiali mund të prodhohen në raportet e ndryshme Në-SN-oksidit nga 83/17 në 97/3 wt%

  • hyrje produkt
  • hetim Tani

Detail shpejtë
4.ITO, Indium kutie pluhur oksid, ITO Powder, indium (III) oksid, pluhur In2O3, Pastërti të lartë indium trioxide.
5.Kryesisht aplikohet për  materialet e synuara, ink elektronike, veshja ekran elektronik
6.99.99%, 20-70nm, type Blue, lloji i verdhë

Përshkrim
pastërti të lartë 99.99% me transmetimit të lartë, Përmbajtja e ulët papastërti dhe resistivity, oksid indium është materal e parë e më të përdorur gjerësisht për oksidet indium kallaj.

Aplikimet
përdoret gjeresisht për oksidet indium kallaj, pluhur ITO dhe objektiv.


specifikimet

element

standard

element

standard

cu

≤0.0005

CD

≤0.0005

Sn

≤0.0005

Al

≤0.0005

tl

≤0.0005

Zn

≤0.0005

fe

≤0.0005

Pb

≤0.0005

si

≤0.0005

 

 avantazh konkurrues
1. kontroll të rreptë të cilësisë: inspektimit materiale të papërpunuara, kontrollin e procesit të prodhimit dhe të inspektimit para-dorëzimit
2. metaleve të rënda ulët: Përmbajtja e Cu, fe, Pb, CD, Më pak se 5ppm
3. ofrimit të shpejtë: 2-4 ditë pas PO konfirmuar për mostër
4. garantuar cilësinë: Nëse ndonjë problem të cilësisë, zëvendësimi i lirë do të miratohet
5. Mbeshtetje teknike: 24 orë mbështetje teknike me e-mail ose thirrje