+86 (0)731 8972 3336

EN

Produkte

HOME /Produkte /indium

  • http://www.santechchem.com/img/high_purity_99995_999999_indium_foil_metal-89.png
  • http://www.santechchem.com/upfile/2019/01/07/20190107151943_680.png

pastërti të lartë 99.995% 99.9999% Indium petë Metal


pastërti

99.995% rregulloje pastërti të lartë

 99.9999%

madhësi

Madhësia Customized indium

densitet

9.75g / cm3

Rendit Minimum

sasi

1kg

detajet Paketimi

Paketuar në qese plastike vakum

Aplikacion

elektroda transparent

(film ITO),më të vjetër në industrinë elektronike,aliazh të ulët shkrirja,etj

  • hyrje produkt
  • hetim Tani

karakteristikë 

1. pastërtia tipike 99.995% lart, rregulloje pastërti të lartë 99.9999%
2. Gamë të gjerë të përdorimit të tilla si lidhjet, lidhës të veçantë, shtresë, elektronike dhe indium pastërti të lartë, etj.
3. Dendësia e rëndë 9.75g / cm3.
4. Përshtatur indium madhësi pluhur 80mesh, 100mesh, 200mesh, 325mesh, 500rrjetë.
5. pastërti të lartë virgjër metalike indium 99.995% lart.
6.Gamë të gjerë të aplikimit si elektrodë transparente(film ITO) ,lidhës në industrinë elektronike, ulët 
aliazh shkrirja, duke pasur për motor të lartë të performancës , dhe vula në temperaturë të ulët,etj.