+86 (0)731 8972 3336

EN

Produkte

HOME /Produkte /indium

  • http://www.santechchem.com/img/high_purity_99995_99999_indium_metal.jpg
  • http://www.santechchem.com/upfile/2018/11/09/20181109132624_478.jpg

pastërti të lartë 99.995%, 99.999% indium Metal


pastërti

99.995%, 99.999%

peshë

0.5 ose 1 kilogram per shufër

madhësi

13.5x3.5x2.5cm

densitet

7.31 g / cm3 në 25°C

Pika e shkrirjes

156.6 °C

Pikë vlimi

2080 °C

Zgjerimi termik

(25°C) 32.1 µm·m-1·K-1

Përçueshmëri termike

0.818 W / cm / K në 298.2 K

Poisson \ 's Ratio

0.4498

Resistivity elektrike

8.37 mikroom-cm në 20 °C

Minimale Rendit Sasia

0.5KG

detajet Paketimi

ingots mbështjella në kuti poli-shkumë

Koha e dërgimit

1-3 DITËT

Kushtet e pagesës

T / T, L / C, Paypal, West Union

Furnizimi Aftësia

5MT në muaj

  • hyrje produkt
  • hetim Tani

Detail shpejtë
1.indium shufër, pastër indium, bar indium, metalike indium, shufër metalike indium, indium rod
2.Kryesisht aplikuar në industrinë e gjysmëpërçues, në lidhjeve metalike të ulët-shkrirjes-pika të tilla si Lead-free ushtarë.
3.99.995%, 99.999%, Madhësive të tjera janë përshtatur.

Përshkrim
Rafinuar metalike indium 99.995%, 99.999%, cilësi të qëndrueshme, madhësive të ndryshme mund të personalizohet.

Santech Materialet është e angazhuar në materialet e ri-përpunimit të paraqitura, duke përfshirë Te, bi, Ge, Në, Ga në format e kokrrizave, pluhur, oksid dhe komponimet. Gjithashtu ne kemi zhvilluar TeO2 99.999%, Te 99.999%, lidhjeve shkrirjes të ulët, ulët oksigjen pluhur metalik dhe goditja sferike metalik.

Aplikimet
Përdorur në industria gjysmëpërçues, në të ulët të shkrirjes pikë lidhjeve metalike si  Lead-free ushtarë.

specifikimet

element

standard

element

standard

cu

≤0.0005

CD

≤0.0005

Sn

≤0.0005

Al

≤0.0005

tl

≤0.0005

Zn

≤0.0005

fe

≤0.0005

Pb

≤0.0005

si

≤0.0005

99.995%lart

avantazh konkurrues
1. kontroll të rreptë të cilësisë: inspektimit materiale të papërpunuara, kontrollin e procesit të prodhimit dhe të inspektimit para-dorëzimit
2. metaleve të rënda ulët: Përmbajtja e Cu, fe, Pb, CD, Më pak se 5ppm
3. ofrimit të shpejtë: 1-2 ditë pas PO konfirmuar për mostër
4. garantuar cilësinë: Nëse ndonjë problem të cilësisë, zëvendësimi i lirë do të miratohet
5. Mbeshtetje teknike: 24 orë mbështetje teknike me e-mail ose thirrje