+86 (0)731 8972 3336

EN

Produkte

HOME /Produkte /indium

  • http://www.santechchem.com/img/high_purity_4n5_indium_foil_sheet-70.png
  • http://www.santechchem.com/upfile/2019/01/07/20190107154205_375.png

Lartë Pastërtia 4N5 indium petë Sheet


pastërti

99.995% rregulloje pastërti të lartë

 99.9999%

madhësi

Madhësia Customized indium

densitet

9.75g / cm3

Rendit Minimum

sasi

1kg

detajet Paketimi

Paketuar në qese plastike vakum

Aplikacion

elektroda transparent (film ITO),duke pasur për performancë të lartë enginebearing për motor të lartë të performancës,dhe vula në temperaturë të ulët,etj

  • hyrje produkt
  • hetim Tani

karakteristikë 

1. pastërtia tipike 99.995% lart, rregulloje pastërti të lartë 99.9999%
2. Gamë të gjerë të përdorimit të tilla si lidhjet, lidhës të veçantë, shtresë, elektronike dhe indium pastërti të lartë, etj.
3. Dendësia e rëndë 9.75g / cm3.
4. Përshtatur indium madhësi pluhur 80mesh, 100mesh, 200mesh, 325mesh, 500rrjetë.
5. pastërti të lartë virgjër metalike indium 99.995% lart.
6.Gamë të gjerë të aplikimit si elektrodë transparente(film ITO) ,lidhës në industrinë elektronike, ulët 
aliazh shkrirja, duke pasur për motor të lartë të performancës , dhe vula në temperaturë të ulët,etj.