+86 (0)731 8972 3336

EN

Produkte

HOME /Produkte /telur

  • http://www.santechchem.com/img/high_purity_tezncd_cadmium_zinc_telluride.jpg
  • http://www.santechchem.com/upfile/2018/11/09/20181109151258_659.jpg

Lartë Pastërtia TeZnCd kadmium zink Telluride


formë

shufër, pluhur, meshë

madhësi

përshtatur

shfaqje

gri në e zezë Kristal

shkrirje pikë

1100-1150 °C

Minimale Rendit Sasia

100Grams

detajet Paketimi

mostër: 1kg në qese, standard: 25kg per daulles veshur me qese plastike e trashë.

Koha e dërgimit

1-3 ditë për qëllim mostër, 7-9 ditë për sasi të madhe se mënyrë 500kg.

Kushtet e pagesës

T / T, L / C, PayPal, West Union

Furnizimi Aftësia

2MT në muaj

  • hyrje produkt
  • hetim Tani

Detail shpejtë
1.Telur zinkut kadmiumi, pluhur TeZnCd, aliazh TeZnCd, TeZnCd meshë
2.Prodhimi i X-ray dhe rreze gama detektorë dhe vegim nate

Përshkrim
Kadmium zink Telluride, (CdZnTe) ose CZT, eshte nje komponim i kadmiumit, zink dhe telur ose, më thuash, një aliazh i Telluride kadmiumit dhe zinkut Telluride.
Materialet SANTECH kanë më shumë se 10 vjet përvojë në prodhimin e pastërtisë së lartë kadmium zink Telluride, kemi marrë ekip të tërë për të siguruar mbështetjen e plotë për biznesin tuaj me mbështetje teknike, proffesional shitjet e ekipit dhe të mirë pas-shes.


Aplikimet
1.Rreze-X dhe gama detektorë rrezeve
2. vegim nate