+86 (0)731 8972 3336

EN
99.9% 99.99% Bi2O3 bismut Trioxide Powder
Shiko Detajet →
4N 5N telur dioksid Powder
Shiko Detajet →
99.999% 325rrjetë Germanium Powder
Shiko Detajet →
Lartë Pastërtia 5N 6N Germanium Metal
Shiko Detajet →
4N 5N galium indium kutie aliazh
Shiko Detajet →
Lartë Pastërtia 4N 5N 6N 7N galium Metal
Shiko Detajet →

RRETH NESH

cilësi më të mirë është premtimi ynë përgjithmonë!

Changsha Santech Materials Co., Ltd. është një ndërmarrje private që integron kërkimin shkencor, përpunimit të materialeve dhe riciklimin e telur, Bismut dhe indium. Ne kemi zhvilluar me sukses të hight pastërti telur dioksid 99.999%, P-type Bismut oksid,e ulët e shkrirjes aliazh pika si dhe të ulët-oksigjen metalike nanopowder. Ne kemi për qëllim që të jetë një nga furnizuesit kryesorë premium i specialiteti pastruar ...

MË SHUMË>>

LAJME