+86 (0)731 8972 3336

EN

industory News

HOME /LAJME /industory News

 • Avantazhet e bismut Metal
  2019-01-24

  Bismut ka një seri e karakteristika të shkëlqyera, të tilla si peshë të madhe specifike, pikë e ulët e shkrirjes, zgjerimi ftohtit dhe të nxehtit tkurrje gjatë ngurtësim, etj. veçanërisht, bismut ka shumë aplikime të veçanta për shkak të mos-toksicitetit të saj një ...

 • Aplikimi dhe zbatimi Fusha e telur
  2019-01-23

  Telur përdoret zakonisht në fotografisë, shtypjen dhe ngjyrosje, reagents kimike dhe ruajtja e mishit. Telur është përdorur kryesisht në desulfurization dhe deoxidation e çelikut në industrinë e hekurit dhe çelikut. Ajo është përdorur edhe si një shtesë të një ...

 • Germanium Magic
  2019-01-21

  Germanium Magic
  Germanium është një element gjysmëpërçues, temperatura arrin më shumë se 32 ° C., do të nxjerrë anione, që është jonet negative, trupi i njeriut \ 's biologjik play aktuale një rëndësi role.If trupi \' s curr biologjike ...

 • Mountain Santech udhëtimit Lnagshan
  2018-03-21

  fundjavën e kaluar shkuam në Lanshan Mountain, e cila është një nga Kina \ 's Park Kombëtar Gjeologjik dhe i famshëm për konture të tokës e saj unik Danxia. Ajo është e vendosur në qarkun Xinning,për 500 kilometra larg nga Changsha, kryeqyteti i Hunan prov ...

 • Spring Festival Holiday
  2018-01-23

  Konsumatorët e dashur,

  Ju faleminderit të gjithëve për dhënien e kompanisë tonë mbështetjen e plotë në 2017. Festivali Pranvera e 2018 është rreth qoshe, të gjithë anëtar i SANTECH që ju uroj një Festival të lumtur pranverë dhe fat të mirë në vitin e qenit ...

 • Mountain Heng Hiking
  2017-01-18

  14th janar, 2017, anëtarët e familjes SANTECH mori destinacionin e tyre të parë të udhëtimit në mal Heng në 2017. Ky udhëtim kishte për qëllim për të zbutur vullnetin tonë, kështu që ne rritje nga fund të samitit. Mountain Heng ......

 • Gjashtë Kolegët udhëtojnë në çatinë e botës -Tibet
  2015-10-09

  2015.09.28, kemi marrë off e fluturimit në Lhasa, një vend që gjithmonë nuk mund të jenë të humbura nga udhëtarët e botës. Kjo filloi udhëtimin e Changsha SANTECH së Tibetit ......

 • Trip gusht të Zhangjiajie
  2015-08-25

  Më 22 dhe 23 gusht, një ditë të qartë me ajër të shpejtë në vjeshtë; për të festuar përfundimin e suksesshëm të objektivit korrik, çlodhur mendjen dhe për të ndihmuar trupin të shërohet nga një qenit të zënë, dhe zbatimin e të shkojnë në ......

shtëpi i mëparshëm 1 tjetër i fundit - Total 8 1 të dhënat faqen e tanTotal / Total 1 10 per faqe