+86 (0)731 8972 3336

EN

Produkte

HOME /Produkte /telur

  • http://www.santechchem.com/img/9999_99999_teo2_tellurium_dioxide_powder.jpg
  • http://www.santechchem.com/upfile/2018/11/09/20181109150353_497.jpg
  • http://www.santechchem.com/upfile/2018/11/09/20181109150412_176.jpg

4N 5N Teo2 telur dioksid Powder


pastërti

99.99%, 99.999%

densitet

5.67 g / cm3

Pika e shkrirjes

733 °C

Pikë vlimi

1,260 °C

transparenca Gama

0.35 - 5.0 nm

Përçueshmëri termike

30 mW / cm °C

Particle Size

D50 = 10-12μm

Minimale Rendit Sasia

100Grams

detajet Paketimi

mostër: 1kg në qese, standard: 25kg per daulles veshur me qese plastike e trashë.

Koha e dërgimit

1-3 ditë për qëllim mostër, 7-9 ditë për sasi të madhe se mënyrë 500kg.

Kushtet e pagesës

T / T, L / C, PayPal, West Union

Furnizimi Aftësia

2MT në muaj

  • hyrje produkt
  • hetim Tani

Detail shpejtë
1.diokside telur, telur oksid, TeO2, telur(II) oksid, diokside nano telur, Pastërti të lartë pluhur TeO2.
2.Prodhimi i Front-side Sliver paste, electroplating kimike dhe TeO2 kristal single
3.99.99%, D50 10-12um

Përshkrim
Telur Dioksidi i është gjetur në natyrë në dy forma minerale telurit (orthorombic) dhe paratellurite (α-TeO2). Për shkak të pronave të saj të dobishme acousto optike, është prodhuar komercialisht në një shkallë të madhe. . Çdo atom oksigjen është i lidhur tek dy atome tellurium me një kënd prej 140° në mes të obligacioneve gjatë dhe të shkurtër; Fqinjët e tjerë telur janë në distanca të mëdha. pozicionet e oksigjenit nuk kanë simetri. Tetë oksigjen nonequivalent apo faqet intersticiale dhe katër vende nonequivalent telur mund të dallohen. TeO2 është i patretshëm në ujë dhe ka tregues të lartë thyes.


Aplikimet
1. Front-side copë paste
2. electroplating kimike
3. 5kristal N-single


specifikimet

Gradë

ICP(OES)Inductively Shoqëruar Plasma Optical Emisioni spectroscopy

koncentrim - (ppm sipas p)

element

standard

element

standard

cu

2.0

Ca

10.0

Ag

2.0

fe

5.0

mg

5.0

si

10.0

Sb

5.0

Al

5.0

Zn

10.0

Pb

10.0

bi

10.0

Sn

2.0


avantazh konkurrues
1. Mezi joneve acid ekzistues, në mënyrë që ajo nuk do të prish metale dhe mund të rrisë qëndrueshmëri produktit.
2. Pastërtia me 5N është i përshtatshëm për materialet optike, i cili nuk ka asnjë rrezik kur duke përdorur për shkak të cilësisë së tij të qëndrueshme.
3. Ajo është përdorur gjerësisht në front-side Sliver paste, electroplating kimike, 5kristal N-single, etj.