+86 (0)731 8972 3336

EN

Produkte

HOME /Produkte /telur

  • http://www.santechchem.com/img/4n_5n_zinc_telluride.jpg

4N 5N zink Telluride


kompleks formulë

ZnTe

shfaqje

gri ose Kafe-kuqe

formë

shufër, pluhur, meshë

madhësi

customized

Minimale Rendit Sasia

100Grams

detajet Paketimi

mostër: 1kg në qese, standard: 25kg per daulles veshur me qese plastike e trashë.

Koha e dërgimit

1-3 ditë për qëllim mostër, 7-9 ditë për sasi të madhe se mënyrë 500kg.

Kushtet e pagesës

T / T, L / C, PayPal, West Union

Furnizimi Aftësia

300kg në muaj

  • hyrje produkt
  • hetim Tani

Detail shpejtë
1.zink Telluride, pluhur ZnTe, pluhur zink Telluride, Zink Telluride disk, Zink Telluride copë, zinc Telluride pjesë
2.Kryesisht përdoret për të Optoelectronics dhe detektorë rrezatimit teraherc.
3.99.99%, 99.999%, 100 mesh, 200 mesh, 325 rrjetë

Përshkrim
Zink Telluride ka pamjen e pluhur gri ose kafe-kuqe, ose Ruby-kuqe Kristal kur rafinuar nga lartësim.
Materialet SANTECH kanë më shumë se 10 vjet përvojë në prodhimin e pastërti të lartë zink Telluride, kemi marrë ekip të tërë për të siguruar mbështetjen e plotë për biznesin tuaj me mbështetje teknike, profesional shitjes ekip dhe të mirë pas-shes.

Aplikimet
1. aplikacionet Optoelectronic
2. kadmium Telluride (CdTe) Qelizat diellore bazuar
3. detektorë rrezatimit teraherc.

specifikimet

Gradë

koncentrim - (ppm sipas p)

element

standard

element

standard

cu

2.0

Ca

5.0

Ag

2.0

fe

5.0

mg

5.0

si

10.0

Sb

5.0

Al

5.0

bi

5.0

Pb

5.0