+86 (0)731 8972 3336

EN

Lajme

HOME /LAJME /industory News

Mountain Santech udhëtimit Lnagshan

kohë: 2018-03-21

fundjavën e kaluar shkuam në Lanshan Mountain, e cila është një nga Kina \ 's Park Kombëtar Gjeologjik dhe i famshëm për konture të tokës e saj unik Danxia. Ajo është e vendosur në qarkun Xinning,për 500 kilometra larg nga Changsha, kryeqyteti i provincës Hunan. Në jug Langshan Mountain është e lidhur me Guilin, në veri të bën jehonë Zhangjiajie.

Ngjitje malore është aktivitet tradicional i kompanisë tonë çdo vit, i cili është një simbol i bizneseve të mëdha dhe vit të mbarë.

Vend më mbresëlënëse është Tianyi Lane, quajtur edhe Sky Line, kjo duket si një linjë në qiell, eshte 238.8 metra në gjatësi, më të gjerë e korsi është 0.8 metër dhe më e ngushtë e korsi është 0.33 metër. Kur duke ecur përgjatë korsi ju duhet të dridhem, sepse kudo është e errët, ka vetëm një dritë nga qielli mbi mur guri, Colorful ray panorama mund të shihet më sipër. Ne jemi të habitur nga natyra \ 's kryevepër.

Edhe pse moti ishte i vrenjtur dhe i errët këto ditë, Langshan nuk na zhgënjej. Sa më i lartë ju ngjit hazier pamja ishte, ajo \ 's vështirë për të njohur të gjithë peizazh, dhe ajo ndjehet si kemi ecur në një vend i magjishëm, ne me të vërtetë gëzuar ajër të pastër dhe pamje misterioze në mal.